Май 8, 2020 в Швидкий кредит по sales

Максимальна сума, яку ми видаємо для нових клієнтів складає до гривень, сума для постійних клієнтів збільшується до гривень. Термін залишається незмінним – до 30 днів включно. Багато позичальників припускають, що гроші можна отримати на будь-яку картку.

люди з поганою кредитною історією. До речі, отримати переказ можна на картку віза або мастеркард, головне, щоб вона була чинною. Ми здійснюємо видачу навіть на неіменну карту. В основному таким видом кредитування цікавляться ті, хто має середній дохід. Погодьтеся, навіщо брати в борг у банка, якщо кредит в інтернеті оформляється протягом 5 хвилин?

Відгуки Soscredit

Які документи потрібні для оформлення онлайн-кредиту? Для отримання кредиту достатньо паспорта, ID-картки та ІПН. Замовляти всілякі додаткові довідки зовсім не обов’язково. Це заощадить ваш час і сили. До речі, робити скан-копії документів не потрібно, але ця опція підвищує ймовірність отримання позитивного рішення.

Sos Credit відгуки

У чому наша унікальність? По-перше, грошовий кредит можна отримати в будь-якій точці України, незалежно від рівня вашого доходу.

Абсолютно вірно, ми здійснюємо переказ за номером картки, яка вказана в вашому Особистому Кабінеті. Тому простежте за актуальністю даних, якщо карта змінилася – просто скорегуйте інформацію. Кредит без відсотків Терміновий кредит Рефінансування кредиту

Що запитують про Sos Credit:

sos кредит

Популярні питання В процесі оформлення або оплати займу у наших клієнтів виникають питання, а завдяки оперативній службі підтримки вони вирішуються дуже швидко. sos кредит в ютюбе Ви можете звернутися за номером телефону , support@sos-credit.com.ua, в чат на сайті або в нашу групу в Facebook. Нижче наведені найбільш поширені з них.

По-третє, всі операції здійснюються повністю онлайн. Інтернет – це все, що вам потрібно для роботи з сервісом. Важлива перевага sos кредит в поиске гугл – ми постійно працюємо над удосконаленням сервісу як з технічного боку, так і з точки зору зручності для користувача.

Корисна інформація

Ми пропонуємо кілька варіантів здійснення платежу: Термінали ПриватБанку та інших мереж; У касі sos кредит будь-якого банку України; У будь-якому відділенні Укрпошти. Простий кредит – проста оплата.

https://www.youtube.com/watch?v=

Варто окремо розповісти про нашу Програму Лояльності. Кожен клієнт, який успішно погасив перший кредит, отримує знижку -5%. Виконуючи кредитні зобов’язання вчасно, ви можете заощадити до -50%! Однак при всіх своїх перевагах сервіси онлайн кредитування мають деякі недоліки, а саме: Ви не можете отримати гроші на карту іншої людини;

Вам не потрібно витрачати час на похід в банк, збір документації та очікування рішення; Гроші надходять на карту будь-якого банку протягом 5 хвилин після схвалення заявки. Вам тільки залишиться перевести переказ в готівку у найближчому банкоматі;

https://www.youtube.com/watch?v=

Перевагами мікрокредитування в Sos Credit є:

Тобто, рівень зарплати має не пріоритетне значення під час прийняття рішення. По-друге, унікальна скорингова система забезпечує видачу електронного кредиту в максимально короткі терміни.

Уже й «коронавірусні» зловмисники з’явилися…

sos кредит

Сума обмежена максимальним і мінімальним значенням; Термін варіюється від 1 до 30 днів. Як бачите, кредит з рішенням через інтернет має скоріше свої особливості, ніж недоліки.

Суму та термін погашення можна подивитися в Особистому Кабінеті або в договорі, який ви підписали після схвалення заявки. Щоб підібрати варіанти оплати, позичальникові потрібно перейти в розділ «Оплатити кредит» і вибрати той спосіб, який підходить найбільше. Зверніть увагу, для уникнення прострочки простежте за своєчасністю повернення боргу.

sos кредит

Чому варто оформити кредит онлайн у Sos Credit

Вам не знадобляться ні поручителі, ні будь-які додаткові документи. Це важливо, оскільки такий фактор значно збільшує швидкість видачі.

Низька процентна ставка. Ми пропонуємо одні з найвигідніших умов співпраці, програму лояльності для постійних клієнтів, промокодами та знижками;

Додаткові документи Скористатися послугою може будь-який повнолітній громадянин України. Нашими клієнтами є:

Наприклад, у вас зламалася пральна машинка, а грошей на виклик майстра немає. Наш сайт доступний 24 години на добу та 7 днів на тиждень, тобто обмежень за часом видачі немає. Всього за 30 хвилин ви впораєтеся з грошовим ускладненням і зможете покращити свою ситуацію. Якщо ви хочете зайняти гроші онлайн, неодмінно ознайомтеся з перевагами даної послуги: Онлайн схвалення з переказом на карту.

Всі перераховані вище способи зручні для переказу грошових коштів. Термін надходження грошей на наш рахунок залежить від обраного варіанту і варіюється від 5 хвилин до 2 діб. Пам’ятайте про пролонгацію, якщо ви не встигаєте погасити кредит вчасно. Наш цілодобовий сервіс існує на ринку надання фінансових послуг близько 5 років.